CORDYCEPS.info - Informační
portál o Cordycepsu

Vše o cordyceps sinensis

Domů » Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

8 komentářů u „Otázky a odpovědi“

  1. Dobrý den, děkuji za stránky plné cenných informací o tomto zázraku. Maminka začala užívat tinkturu z Cordyceps na zmírnění projevů lupénky. Již po několika dnech cítila zlepšení, menší svědění pokožky. Nyní,po několika týdnech má krásnou pokožku, přestlala se odlupovat a má přirozenou barvu.

    Odpovědět
  2. Dobrý den,
    beru od prosince roku 2023 prášky Eliquis na ředění krve (2x1tbl.), kdy mi byla zjištěna – na CT – plicní embolie.
    Od roku 2019 jsem brala Cordyceps, coriolus a aj. a až v roce 2023 na jaře jsem všechny „houbičky“ přestala užívat, co to jako „udělá“. Můj stav se rapidně zhoršil (mám rakovinu recta, která se po operacích generalizovala na plíce). Podávali mě – na stacionáři – v infuzích erbitex a potom avastin, který mně, dle slov doktorky, právě zadělal na tu embolii.
    Před týdnem jsem si koupila cordyceps, ale tentokrát pod českým názvem Housenice čínská (bio), kdejsem se dočetla, že ředí krev, a proto není vhodné užívat jiné prášky na ředění krve. Konzultovala jsem to s doktorkou, která mi předepsala právě zmíněný Eliquis a sama neví co, ale nechce abych Eliquis vyřadila. Proto se Vás ptám na radu, co mám dělat. Kdybych se to nedočetla, tak bych se doktorky vůbec neptala, jako jsem se neptala v roce 2019, když jsem ze své vůle začala brát „houbičky“, i kdyý se to některým doktorům nepozdávalo. Obecně moc (hodně) na doktory nevěřím, spíš se s nimi hádám a do dneška mi nejen „nepomohli“, ale můj stav je čím dál horší, díky těm jejich „srágorám“ jako Avastin, který mě poškodil právě tou embolií.
    Děkuji za případnou odpověď.
    S pozdravem Dana Hollerová

    Odpovědět
  3. Dobrý deň,
    kamarát je čerstvo po operácii ramena. Rád by bral cordyceps, ale niektoré výživové doplnky sa neodporúčajú brať zároveň, s liekmi na riedenie krvi (napríklad Fraxiparine) Viete mi dať nejaké informácie ohľadom tohoto problému?
    Za odpoveď vopred ďakujem.

    Odpovědět
  4. Užívám léky xarelto,na tlak prestance,milurit na dnů,euphyllin,glucophare,tak je možné užívat i cordyceps ??

    Odpovědět
  5. Dobrý den, je možné mít průjem při užívání cordycepsu a reishi. Děkuji za odpověď Pechačková

    Odpovědět

Napsat komentář